Baltieji pradeda ir laimi
Maloniai kviečiame visus norinčius pažaisti šaškėmis adresu:
Šilutė, Gluosnių 13 b
Sekmadieniais nuo 13.00 val.
Išskyrus vasaros mėnesius.
Šilutė, Gluosnių 13 b
Sekmadieniais nuo 13.00 val.
Išskyrus vasaros mėnesius.
Lietuvos šaškių federacijos Vykdomojo komiteto 2022-02-25 pareiškimas:
Reaguodami į pastarųjų dienų įvykius Ukrainoje, kai Rusijos Federacija ir Baltarusija užpuolė suverenią Ukrainą, pareiškiame jog
smerkiame Rusijos Federacijos ir Baltarusijos karinę agresiją prieš Ukrainą ir siekį nuversti teisėtai išrinktą Ukrainos valdžią;
reiškiame tvirtą paramą Ukrainos suverenitetui, nepriklausomybei, teritorijos vientisumui ir tarptautiniu mastu pripažintų jos sienų neliečiamybei.
Laikinai sustabdome mūsų šaškininkų dalyvavimą varžybose Rusijos Federacijoje ir Baltarusijoje taip pat Rusijos Federacijos ir Baltarusijos šaškininkų dalyvavimą Lietuvos Respublikos varžybose.
Reaguodami į pastarųjų dienų įvykius Ukrainoje, kai Rusijos Federacija ir Baltarusija užpuolė suverenią Ukrainą, pareiškiame jog
smerkiame Rusijos Federacijos ir Baltarusijos karinę agresiją prieš Ukrainą ir siekį nuversti teisėtai išrinktą Ukrainos valdžią;
reiškiame tvirtą paramą Ukrainos suverenitetui, nepriklausomybei, teritorijos vientisumui ir tarptautiniu mastu pripažintų jos sienų neliečiamybei.
Laikinai sustabdome mūsų šaškininkų dalyvavimą varžybose Rusijos Federacijoje ir Baltarusijoje taip pat Rusijos Federacijos ir Baltarusijos šaškininkų dalyvavimą Lietuvos Respublikos varžybose.
2024 m. Klaipėdos apskrities asmeninių šaškių pirmenybių finalas
Klaipėdos apskrities asmeninių šaškių pirmenybių finalas
Turnyrinė lentelė
Šilutė, 2024 kovo 23-24 d.d. Laiko kontrolė: po 30 min. kiekvienam žaidėjui.
Teisėjas: Aleksandras Daščiora
Turnyrinė lentelė
Šilutė, 2024 kovo 23-24 d.d. Laiko kontrolė: po 30 min. kiekvienam žaidėjui.
Eil. Nr.
Pavardė,vardas
Gyv.vieta
____
1
____
2
____
3
____
4
____
5
____
6
____
7
____
8
____
9
____
10
____
11
____
12
Taškai
Koef.
Vieta
1
Benediktas Pocius
Šiūpariai
0
1
1
0
1
2
1
1
1
1
1
10
9
2
Saulius Gricius
Klaipėda
2
1
1
2
1
2
1
1
1
2
2
16
79
II
3
Justinas Kaubrys
Klaipėda
1
1
1
1
1
1
1
1
0
2
2
12
56,5
6
4
Giedrius Adomavičius
Klaipėda
1
1
1
0
1
0
0
0
1
2
0
7
10
5
Rimas Lidžius
Šilutė
2
0
1
2
0
1
1
1
0
2
2
12
51
7
6
Aleksandras Daščiora
Klaipėdos raj.
1
1
1
1
2
1
0
1
1
1
2
12
61
5
7
Romas Šimanauskas
Šilutė
0
0
1
2
1
1
1
1
0
2
2
11
8
8
Domas Girčius
Švėkšna
1
1
1
2
1
2
1
1
1
1
2
14
III
9
Algirdas Dulinskas
Šilutė
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
2
13
4
10
Modestas Klimas
Dituva
1
1
2
1
2
1
2
1
1
2
2
16
80
I
11
Voitechas Deniušas
Rusnė
1
0
0
0
0
1
0
1
1
0
1
5
11
12
GražvydasŠimkus
Šilutė
1
0
0
2
0
0
0
0
0
0
1
4
12
Teisėjas: Aleksandras Daščiora
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
2024 m. LIETUVOS RESPUBLIKOS ŠAŠKIŲ ČEMPIONATŲ BENDRIEJI
NUOSTATAI
V. NUGALĖTOJŲ NUSTATYMAS TAŠKŲ LYGYBĖS ATVEJU
11.2. Varžybose vykdomose ratų sistema pagal šiuos kriterijus eilės tvarka:
11.2.1. taikant Sonneborn–Berger koeficientų sistemą (sumuojami taškai varžovų, prieš
kuriuos laimėta ir pridedama 50% taškų varžovų, su kuriais sužaista lygiosiomis);
11.2.2. pagal tarpusavio susitikimo rezultatą;
11.2.3. pagal didesnį pergalių skaičių;
11.2.4. pagal papildomo mačo arba turnyro su sutrumpinta laiko kontrole rezultatus
(mačo arba turnyro reglamentą nustato teisėjų kolegija).
NUOSTATAI
V. NUGALĖTOJŲ NUSTATYMAS TAŠKŲ LYGYBĖS ATVEJU
11.2. Varžybose vykdomose ratų sistema pagal šiuos kriterijus eilės tvarka:
11.2.1. taikant Sonneborn–Berger koeficientų sistemą (sumuojami taškai varžovų, prieš
kuriuos laimėta ir pridedama 50% taškų varžovų, su kuriais sužaista lygiosiomis);
11.2.2. pagal tarpusavio susitikimo rezultatą;
11.2.3. pagal didesnį pergalių skaičių;
11.2.4. pagal papildomo mačo arba turnyro su sutrumpinta laiko kontrole rezultatus
(mačo arba turnyro reglamentą nustato teisėjų kolegija).
Moterys
Klaipėdos apskrities asmeninių šaškių pirmenybių finalas
Turnyrinė lentelė
Šilutė, 2024 kovo 23 d. Laiko kontrolė:mikromačai- po 15 min. partijai.
Teisėjas: Aleksandras Daščiora
Klaipėdos apskrities asmeninių šaškių pirmenybių finalas
Turnyrinė lentelė
Šilutė, 2024 kovo 23 d. Laiko kontrolė:mikromačai- po 15 min. partijai.
Eil.Nr.
Pavardė,vardas
Vietovė
____
1
____
2
____
3
____
4
Taškai
Vieta
1
Veronika Sandarienė
Gargždai
2:2
2:1
2:2
11
1
2
Kristina Kryžanauskaitė
Šilutė
0:0
2:2
2:1
7
2
3
Inga Sakalauskienė
Šilutė
0:1
0:0
0:0
1
4
4
Rasa Pranckevičienė
Šilutė
0:0
0:1
2:2
5
3
Teisėjas: Aleksandras Daščiora
1
2
3
4
Šakių mero taurė - 2024
2024 m. kovo 3 d.
Žaistos partijos
2024m. Klaipėdos apskrities paprastųjų šaškių asmeninių pirmenybių pusfinalis
Teisę dalyvauti 2024m. apskrities šaškių pirmenybių finale iškovojo: Eugenijus Nagrockis, Romas Šimanauskas, Rimas Lidžius, Domas Girčius, Algirdas Gadeikis ir Vincas Nefas.
Taip pat teisę dalyvauti finale (2024 m. kovo 23-24 d) turi 2023m. apskrities šaškių pirmenybių pirmų penkių vietų laimėtojai – Saulius Gricius, Modestas Klimas, Aleksandras Daščiora, Justinas Kaubrys, Benediktas Bagočius ir vienas bus pakviestas dalyvauti turnyre kaip auksčiausią reitingą turintis žaidėjas.
Taip pat teisę dalyvauti finale (2024 m. kovo 23-24 d) turi 2023m. apskrities šaškių pirmenybių pirmų penkių vietų laimėtojai – Saulius Gricius, Modestas Klimas, Aleksandras Daščiora, Justinas Kaubrys, Benediktas Bagočius ir vienas bus pakviestas dalyvauti turnyre kaip auksčiausią reitingą turintis žaidėjas.
Turnyrinė lentelė
Šaškės "64"
Šilutė, 2024 vasario 17 d. Laiko kontrolė po 15 min. partijai kiekvienam žaidėjui
Vieta | Pavardė, v. | Taškai | _______ 1 |
_______ 2 |
_______ 3 |
_______ 4 |
_______ 5 |
_______ 6 |
_______ 7 |
_______ 8 |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nagrockis Eugenijus | Klaipėda | 5,5 | 18:1 | 4:½ | 6:½ | 13:1 | 8:½ | 10:1 | 2:½ | 3:½ |
2 | Šimanauskas Romas | Šilutė | 5,5 | 7:½ | 11:½ | 9:1 | 6:½ | 12:1 | 4:1 | 1:½ | 8:½ |
3 | Lidžius Rimas | Šilutė | 5,5 | 10:0 | 20:1 | 11:0 | 19:1 | 9:1 | 5:1 | 4:1 | 1:½ |
4 | Girčius Domas | Švėkšna | 5 | 16:1 | 1:½ | 15:1 | 9:1 | 10:1 | 2:0 | 3:0 | 7:½ |
5 | Gadeikis Algirdas | Kretinga | 5 | 12:1 | 9:0 | 8:½ | 7:1 | 6:½ | 3:0 | 14:1 | 11:1 |
6 | Nefas Vincas | Šilutė | 5 | 16:½ | 14:1 | 1:½ | 2:½ | 5:½ | 8:½ | 10:1 | 9:½ |
7 | Dulinskas Algirdas | Šilutė | 5 | 2:½ | 8:½ | 16:½ | 5:0 | 15:1 | 12:1 | 13:1 | 4:½ |
8 | Pocius Benediktas | Šiupariai | 4,5 | 11:½ | 7:½ | 5:½ | 16:1 | 1:½ | 6:½ | 12:½ | 2:½ | 9 | Markinas Viktoras | Klaipėda | 4,5 | 19:1 | 5:1 | 10:½ | 4:0 | 3:0 | 11:½ | 15:1 | 6:½ |
10 | Adomavičius Giedrius | Klaipėda | 4 | 3:1 | 17:1 | 9:½ | 11:1 | 4:0 | 1:0 | 6:0 | 13:½ |
11 | Deniušas Voitechas | Rusnė | 4 | 8:½ | 2:½ | 3:1 | 10:0 | 13:½ | 9:½ | 18:1 | 5:0 |
12 | Šimkus Gražvydas | Šilutė | 4 | 5:0 | 19:½ | 14:1 | 18:1 | 2:0 | 7:0 | 8:½ | 17:1 |
13 | Ruškys Kazys | Šilutė | 4 | 14:½ | 15:½ | 17:1 | 1:0 | 11:½ | 16:1 | 7:0 | 10:½ |
14 | Dirgėla Robertas | Šilutė | 3,5 | 13:½ | 6:0 | 12:0 | :1 | 16:½ | 17:1 | 5:0 | 18:½ |
15 | Benevičius Egidijus | Klaipėda | 3 | 6:½ | 13:½ | 4:0 | 17:1 | 7:0 | 18:1 | 9:0 | 16:0 |
16 | Šimkus Juozas | Šilutė | 3 | 4:0 | 18:1 | 7:½ | 8:0 | 14:½ | 13:0 | 17:0 | 15:1 |
17 | Kuzminskas Stepas | Šilutė | 3 | 20:1 | 10:0 | 13:0 | 15:0 | 18:1 | 14:0 | 16:1 | 12:0 |
18 | Banevičienė Vytautė | Klaipėda | 1,5 | 1:0 | 16:0 | :1 | 12:0 | 17:0 | 15:0 | 11:0 | 14:½ |
19 | Anužis Stanislovas | Šilutė | 1,5 | 9:0 | 12:½ | 2:0 | 3:0 | :1 | |||
20 | Žimančius Stanislovas | Šilutė | 0 | 17:0 | 3:0 |
2024 m. Šilutės rajono greitųjų šaskių pirmenybės
Turnyrinė lentelė
Laiko kontrolė: po 15 min. kiekvienam žaidėjui.
Šilutė, 2024 vasario 4 d.
Teisėjas: Algirdas Dulinskas
Sekretorius: Romas Šimanauskas
Laiko kontrolė: po 15 min. kiekvienam žaidėjui.
Šilutė, 2024 vasario 4 d.
Eil.
Nr.
Pavardė, vardas
____
1
____
2
____
3
____
4
____
5
____
6
____
7
____
8
____
9
____
10
____
11
____
12
____
13
____
14
____
15
____
16
Taškai
K
Vieta
1
Kryžanauskaitė Kristina
1
0
1
2
0
0
0
2
0
0
1
0
0
0
1
8
42,5
13
2
Pranckevičienė Rasutė
1
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
3
15
3
Klimas Romualdas
2
2
2
2
0
0
2
0
1
1
0
0
1
1
2
16
8
4
Kuzminskas Steponas
1
1
0
0
0
0
0
1
0
0
1
0
0
2
2
8
38
14
5
Šimkus Juozas
0
2
0
2
2
0
0
1
0
0
1
0
0
1
2
11
12
6
Lidžius Rimas
2
2
2
2
0
1
2
0
1
0
2
0
1
2
2
19
111
7
7
Girčius Domas
2
2
2
2
2
1
0
2
1
1
2
1
1
2
2
23
148
2
8
Dirgėla Robertas
2
2
0
2
2
0
2
0
0
0
1
0
0
1
2
14
10
9
Šimkus Gražvydas
0
2
2
1
1
2
0
2
0
2
2
2
0
1
2
19
129
6
10
Šimanauskas Romas
2
2
1
2
2
1
1
2
2
0
1
1
1
1
2
21
5
11
Deniušas Voittechas
2
2
1
2
2
2
1
2
0
2
1
1
2
1
2
23
152,5
1
12
Ruškys Kazys
1
2
2
1
1
0
0
1
0
1
1
0
0
1
1
12
11
13
Dulinskas Algirdas
2
2
2
2
2
2
1
2
0
1
1
2
0
2
2
23
141,5
3
14
Liudas Vytautas
2
2
1
2
2
1
1
2
2
1
0
2
2
0
2
22
4
15
Gečas A
2
2
1
0
1
0
0
1
1
1
1
1
0
2
2
15
9
16
Venckus Ramūnas
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
16
Teisėjas: Algirdas Dulinskas Nr.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sekretorius: Romas Šimanauskas